Модельный ряд Opel

Отзыв о Opel Crossland X 2019 года

Автомобиль: Opel Crossland X 2019 г.в., внедорожник, автоматическая коробка передач, Передний привод , пробег - 2000 км, двигатель - 1.2 turbo бензин, комплектация - Invitation
Автор: Роман (Украина, Киев)   14.05.2020
Расход в городе: 10.5 л/100км, по трассе: 6.0 л/100км, средний: 8.0 л/100км

Почну не стандартно. Але тим хто придивляється дане авто, раджу спочатку проїхатись конкретно на тому авто яке будете купляти. По рівній дорозі і перевірити чи не веде в бік. Бо як виявляється і таке може бути, навіть після корекції розвалу-сходження, заміни місцями коліс і т.д. І це можливо масова проблема, або одинокі екземпляри. Чекаю вирішення проблеми від постачальника Опеля PCA Україна. Хоча перша відповідь була в стилі - ваші проблеми - наклон дороги, вітер, шини, тиск повітря.

Тепер про авто:

Салон: як для компактного кросовера салон зроблений з якісних матеріалів, приємний на вигляд та дотик.

Двигун: Турбо додає драйву, авто юрке та швидке. Оберти набираються вмить.

Розхід палива: Заявлені в характеристиках - 6, 5л по місту теоретично можна отримати якщо не торкатись педалі газу. Ну ви зрозуміли :) А так біля 10л місто з пробками та короткими дистанціями. Якщо місто на більш дальні дистанції думаю біля 8-9л. Шосе - біля 6л якщо не летіти. Може і в 4.8л можна влізти при їзді 90 км/год без обгонів. В принципі як для автомата і авто вагою під 1200кг - то це адекватний розхід. Але писати 6.5л/місто - це смішно.

Шумка: Авто ідеальне для міста, тихий двигун. Але по шосе на швидкості 100+ шумка слабенька, в основному аеродинамічні шуми та арки. Довго не проїдеш. Для порівняння - моє друге авто Кіа Спортейдж 2018 дизель - тиха і комфортна на дальняки.

Кліренс: норм, поки нічого не чіпляв.

Фішки: безключовий доступ, вихід зі смуги, LED - круто, відслідковування знаків руху швидкості.

Комфорт водіння: По місту бомба, легке кермо, невеликі розміри. Але при їзді по шосе із-за того, що веде в бік нажаль комфорту не відчуваєш. Постійно потрібно тримати кермо та підрулювати. По місту не так відчувається. Якщо спочатку я думав, що банально не налаштували розвал при продажу. Їздив собі, думаю якось заскочу на розвал і зроблю. То після двох розвалів, та заміни місцями передніх коліс (тягне то вліво, то вправо якщо міняти місцями). Роблю висновок - розвал ні при чому. А офіц. сервіс пожимає плечами і каже, що ви не перший. Що ми тільки не робили, а виправити не змогли. Кажуть - я не перший... Тому ще раз прошу - шановні РСА Україна вирішуйте дану проблему. Автомобіль який їде криво - небезпечний в експлуатації. Як швидко зітруться шини, також питання. Віддав за авто загалом під 25т.уо - а осад залишився неприємним.

Плюсы автомобиля: Якісний салон, купа фішечок і сучасних систем, динамічний двигун.

Минусы автомобиля: Веде в бік, розвал/сходження нідочого. Брак? Конструкторська помилка? Розхід палива по місту не відповідає заявленим характеристикам.

Совет покупателю: Після того як проблема з напрямком руху вирішиться, я буду радити для покупки дане авто і відкорегую відгук. А поки, всі хто хоче купити Опель Кросланд Х - сідайте конкретно на екземпляр який буде вашим і проводьте тестдрайв по прямій. Peugeot 2008 і Citroen C3 Aircross на одній платформі. На них я б теж це перевірив, навсякий випадок.

Ser Gio

Дуже цікаво виходить з перекиданням коліс, то вліво тягне, то вправо...А у вас колеса штатні? Проблема зразу проявилася чи після того як на шиномонтаж з'їздили?
В моїй практиці теж вело автомобіль в сторону (але завжди в одну, незалежно від коліс), потім виявилось, що перетянули ручнік і колесо підгальмовувалось.

romman

Ser Gio, @Ser Gio, Тягнуло з салону, просто довго не їздив по шосе. А тут останнім часом довелось. Що на зимовій гумі, шо на літній базовій. Сьогодні придивився - таке відчуття що це не розвал, а щось з кермом. На ямках, відпущене з рук кермо саме відходить в сторону. Із-за цього авто веде. Навіть якщо уклон дороги більший спправа, веде туди ж.

Shep

romman, возможно надо просто сделать адаптация датчика положения руля, незнаю как на ореоле делается, а на вагах подключается комп , и там активируется такая адаптация , у меня такое было после того как мне заливали прошивку руля от другого авто, на приборку появился значек руля и надо руль до упора в одну сторону , потом до упора в другую повернуть и все. как раз этот датчик , у вага он называется g85 отвечает за ровный ноль, и иногда его надо даже после сход развала адаптировать. спросите у сервисменов , есть ли такой датчик у вас и чтобы она запустили компьютером его адаптацию. хотя конечно если они пытались решить вопрос , они это первым делом должны были сделать.но всякие рукожопы попадаются...

Wert

Цікаво, пиж 208 1150 кг. а витрати в межах 5-6 л в місті. А тут 8-10

Wert

Wert, не догледів, що турбобенз

Roman Novikov

Покупал Opel CrosslandX в январе 2020, машина 2019 года производства. Сейчас пробег 5433км, средний расход (смешанный цикл) от 6.2л на 100км до 7л на 100км, в зависимости от пробок и как давить на "тапку". Проблемы с рулевой отсутствуют. Пока норм, доволен. Надеюсь Ваша проблема с рулевой разрешится и будете наслаждаться авто.

ErickChe

Roman Novikov, детальний відгук з фото писати будете?)))

Roman Novikov

ErickChe, думаю уже нет смысла писать отдельный отзыв) тут в комментариях уже много написано

romman

Дякую! А це автомат чи механіка? Двигун 82кс чи 110кс?

Roman Novikov

romman, Автоматическая коробка, двигатель 110л.с., комплектация базовая.

romman

Є нестиковка. Ви кажете що авто базове, тобто комплектація Енджой 2019р для України. Нижчі сюди не завозили. Але в таких комплектаціях монітор БК тільки кольоровий. А у вас "піксельний".
Ось фото БК 110кс 6АТ комплектація Енджой з Ютубу 5-та передача Україна. https://fs30.fex.net/preview/2799178778/0x0
Тут і витрати палива ближчі до моїх, і БК кольоровий.
Цікаво

Roman Novikov

romman, я машину брал в салоне по адресу ул.Семьи Хохловых 9а. То что в базовой комплектации не цветной дисплей, я заметил сразу т.к. на тесте катался на машине в топовой комплектации. В принципе обе комплектации я осмотрел внимательно, 3 раза был в салоне и сравнивал enjoy и innovation.
Теперь по поводу фото по вашей ссылке. Посмотрите внимательно и скажите мне когда в комплектации enjoy появился запуск двигателя с кнопки?)) На фото показан салон машины в комплектации innovation))
Вообще машин в базовой комплектации 2019года выпуска было 2 модификации. У одних машин был зимний пакет (кажется он включал: подогрев сидений, обогрев руля и лобового), а у других его уже не было. Я хотел машину 2019года с зимним пакетом, но мне сказали, что их уже нет на складе, поэтому пришлось брать машину без зимнего пакета. Я не знаю есть у них отличие в дисплее бортового компьютера или нет т.к. машину с зимним пакетом я не видел.
И ещё такой момент, если вы посмотрите мое фото БК внимательнее, то возле цифры 1 вы заметите букву "D", что означает drive, а это соответствует автоматической коробке.
P.S. если хотите можем встретиться и я покажу вам показания БК в живую. Я живу в пригороде Киева, каждый день катаюсь на работу в Киев

romman

Roman Novikov, Так букву на дисплеї з автоматичною коробкою, я помітив
А система розпізнавання знаків у вас є? Бо в Енджой 2019 вона була. І по теоретично дисплей БК мав би бути кольоровим, щоб знаки виводились.

romman

На днях поїду другий раз до дилера з приводу керма. Скажу щоб датчик положення керма перевірили, якщо знають що воно таке. Про результати відпишусь

ErickChe

romman, Вам би з Романом зустрітися, проїхатися на машинці один одного, порівняти тягне/не тягне в сторону...

romman

Shep, Був вчора на сервісі. Сказали що вже робили процедуру калібровки керма на іншому авто з моєю проблемою. І нажаль нічого не допомогло. Конструктивна особливість і з нею нічого не зробиш. Пожали плечами, поспівчували і все.
Паралельно проїхався на тестовому Кросланді, там такої проблеми не було. Їде рівно і без проблем.
Получається - купи нову машину і чекай поки притреться?

no-name

romman, Доброго дня, при виборі авто шукав дефекти у європі на https://car-recalls.eu. Наразі там бачу 2 проблеми, які можуть бути (в теорії) актуальними для вашого випадку, якщо воно 2019-го модельного року, принаймні вони стосуються підвіски.
Випадок 1, який імовірно ще не пофікшений
Випадок 2, який мав би бути пофікшений, але хто зна

На своїй якихось проблем не помітив, тому дуже цікаво чи вдасться вирішити вашу проблему.

romman

no-name, Дякую! Але там ніби проблеми з заднім мостом. Не думаю, що він може впливати на керування. Хоча хто його знає

Georgis

Сегодня проехался на тест драйве Crossland X. Тоже самое было, на трассе при езде более 80км/ч очень сильно тянуло в право. Когда сказал об этом представителю opel, получил ответ что потоки ветра или развал нужно сделать. Вообщем реальная проблема.

romman

Georgis, в мене навіть на малій швидкості тягне.
Благо при різкому гальмуванні рівно тримається. Перевірив спеціально

Mangol

нужно быть идиотом чтобы взять ЭТО за 25 тыс. у.о.

romman

Mangol, Порадьте кращий свіжий компактний кросовер, з лед-фарами в схожій комплектації. Ну і за "ідіота" - коли заробите свої 25т купите собі щось краще

Mangol

romman, Sportage, Kadjar, Duster это только навскидку. вариантов в этой ценовой категории куча.

flusspferdchen

якщо від перестановки коліс змінився напрямок з'їзду, то справа у колесах, або датчиках в колесах (можливо навіть в одному конкретному колесі). ви не пробували ESP вимикати?

flusspferdchen

flusspferdchen, спробуйте на пустій ділянці дороги виконати розгін до певної швидкості, рівномірний рух і потім поступове гальмування. вимкніть усі елкектронні асистенти і повторіть алгоритм. зафіксуйте на якому етапі машину повело вбік. мені здається що справа може бути у датчиках обертання коліс, тим паче що ви міняли гуму між сезонами, а диски лишились на місці. якщо якесь колесо/сторона, пригальмовує швидше, то і машину мало би повертати в той бік

romman

flusspferdchen, дякую. Вимкну esp і спообую

людмила яворская

Добрий день.В мене теж Опель Кросленд Х і така ж проблема,тягне руль вправо.Зробили розвал,на Столичному Шоссе,там де і купували авто-нічого не допомогло.... Записалася знову,знову зробили розвал і знову нічого!!!!! Це жахливо...так напрягає постійно поправляти руль

romman

Добрий день. На днях замінив шини на зимові. І тяга в сторону практично пропала. Може дійсно щось з заводськими шинами

людмила яворская

Я змінила шини тиждень тому,все одно тягне в право. Спробую зробити розвал на ІЛТА ( вони обслуговують Опель),але там дорожче на 500 грн))

romman

людмила яворская, Розвал нажаль не допоможе. Спробуйте колеса місцями переставити

Дякую,літню резину переставляли-недопомогло

Тест-драйв Opel Crossland X: Opel Crossland X. Мал мала меньше
Opel Crossland X. Мал мала меньше

Не успела первая партия кроссоверов сойти с конвейера завода в испанской Сарагосе, как тут же отправилась на пробу к европейским журналистам в соседнюю Италию. Среди них нашлось и одно место для Украины. Едем!

Продажа б/у Opel

Opel Zafira 2007 Opel Zafira 5.800$ 2007 169.000 км